Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Lojëra Të Bukura: Portali Më I Mirë Pornografik Falas I Lojrave.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojra Flesh Femra – Mirësevini Në Parajsë

A keni qenë duke kërkuar në të gjithë Internetin, për një destinacion të mirë që mund të kënaq dëshirën tuaj për lojëra transeksuale? Lajmi i mirë është se aventura epike në të cilën ke ngrënë mund t'i vijë fundi! Që kur ke vizituar Lojëra Femrash, dhe ne jemi më të mirët në biznes kur vjen puna te këto gjëra, më në fund do të mund t'i ngresh këmbët lart dhe të shohësh gjithçka që ofron., Projekti po kërkon të rritet me një ritëm ekstrem gjatë disa muajve të ardhshëm dhe Lojrat E Flash-It Të Femrave sapo kanë filluar kur vjen puna te idetë e mëdha që kemi për projektin tonë. Mjafton të të them se nëse ndiheni si ndonjë bekim pornoje, ky është vendi për të qenë, edhe pse vetëm nëse jeni me të vërtetë të prirur të shijoni gjithë transeksualët dhe mirësinë që vjen së bashku me këtë. Kemi mbledhur një grup pornosh të varur nga zhvilluesit dhe artistët për të mbledhur këtë destinacion të vogël dhe po – gjërat këtu do të bëhen me të vërtetë shumë pikante., Mezi po presim t'i kthejmë të gjithë në kauzë dhe dua që ta dish Se Lojrat E Flash-It Janë në këtë për një kohë të gjatë. Pse të shkojnë shkurt kur ju mund të shkoni gjatë, apo jo? Gjithsesi - vazhdoni të lexoni për detaje të tjera, ose bëni një llogari tani dhe merrni vetes një pjesë të veprimit!

Stil i madh grafik

Një nga gjërat që ishte jetikisht e rëndësishme për ne prapa skenave ishte sigurimi që lojrat këtu të duken me të vërtetë brez i ardhshëm. Ndërsa bëjmë një ri-ripikim të shpejtë në botën e pornos së lojrave, vëmë re se ka një mungesë të veçantë përqëndrimi dhe kujdesi kur bëhet fjalë për estetikun vizual të çfarëdo që është duke u vënë atje. Arsyeja për këtë është të ngjarë të bëjë me faktin se shumë pak të mirë motorët e ka ekzistuar mbrapa në ditë, dhe të atyre që e bëri, e bëri shumë kuptim për zhvilluesit nuk të predhë nga sasi të mëdha të parave që ata kosto të gjitha, sepse është shumë e vështirë për të fituar para në këtë biznes!, Për fat të mirë, ne nuk jemi të lidhur me këto çështje në epokën moderne, e cila është pikërisht arsyeja pse Lojrat Flesh Femra kanë qenë në gjendje të lulëzojnë dhe të japin lojtarëve disa nga pamjet më të mira përreth. E marrim shumë seriozisht dhe besojmë se e ardhmja e projektit këtu – dhe në të gjithë botën e lojrave pornografike, do të varen se sa të bukura janë lojërat. Duhet t'i harrojmë këto relikte të një epoke të shkuar dhe kjo do të thotë të largohemi Nga Flesh. Pra, le të kemi një diskutim të vogël në lidhje me këtë në veçanti.

Levizja jone larg Nga Flash

Megjithëse titulli thotë 'Lojra Flash', fakti është se ne nuk përdorim Më Flash në mënyrë që të ju japim akses në lojrat që janë brenda. Kemi kaluar Në Uebgl, që është një mjet shumë më i mirë që besojmë se do të të bëjë të dridhesh sikur nuk do ta besosh tërë ditën, gjithë natën. Përfitimi më i mirë i kësaj qasjeje është se ne ende e mbajmë aftësinë për ju për të luajtur lojrat që ne ofrojmë përmes shfletuesit tuaj, por ju në fakt nuk do të keni problemet me cilësi të ulët të lidhura me platformën., Skuadra jonë beson se ky është hapi më i mirë përpara dhe nuk do të humbasim terren për një shërbim alternativ ku të kërkojnë të shkarkosh gjëra në vend. Kjo do të thotë gjithashtu se njerëzit që janë të lidhur me Ne nëpërmjet Mac ose Linux do të jenë shumë mirë dhe të dandy. Shumë shfletues këto ditë nuk mbështesin Më Fleshin, prandaj janë mbyllur shumë nga lojrat tona origjinale (me pjesën tjetër që duhet të përfundojë brenda 3 muajve të ardhshëm)., Ne i marrim këto gjëra shumë serioze dhe duam më të mirën për lojtarët tanë – asgjë tjetër nuk ka rëndësi për sa na përket neve!

Provoji të gjitha sot.

Semale Flash-I Është një destinacion premierë, por në vend që të flas për të, mendoj se është e mençur për mua të ju ftoj brenda në mënyrë që ju të mund të shihni se çfarë po ndodh këtu. Ne kemi bërë një përpjekje të vetëdijshme për të ju marrë në derë sa më shpejt dhe me leverdi të jetë e mundur, kështu që krijoni llogarinë tuaj falas sot dhe shikoni nëse lojrat transeksuale që ne ofrojmë rriten mbi ju. Falë ekipit për aftësitë e tyre të zhvillimit, lojtarët që u kthyen çdo herë dhe ti që ke marrë parasysh të hysh dhe të eksplorosh çfarë kemi në tavolinë., Udhëtimi deri tani ka qenë i madh, por ne mendojmë se e ardhmja e Lojrave Flesh Femërore do të jetë shumë, shumë më e mirë. Kujdesu dhe shijoje masturbimin!

Lojrat E Reja: i vetmi vend dhe i vetmi për lojtarët e vërtetë të pornos transeksuale për të marrë atë që duan!

Luaj Falas Tani